Samsung вже у наступному місяці представить найшвидшу у світі пам’ять GDDR7

Samsung Electronics продемонструє мікросхеми пам’яті GDDR7 на конференції IEEE Solid State Circuit Conference (SSCC), яка відбудеться у Сан-Франциско наступного місяця. Цей стандарт пам’яті орієнтований на використання у відеокартах або ігрових консолях та забезпечує більш ніж півторакратне збільшення пропускної здатності у порівнянні з актуальними чипами GDDR6.

Про це повідомляє TechPowerUp.

Зокрема, Samsung планує представити широкому загалу 16-гігабітні мікросхеми GDDR7 зі швидкістю передачі даних 37 Гбіт/с на контакт. Для досягнення таких показників у новому стандарті графічної пам’яті буде використано амплітудно-імпульсну модуляцію PAM3 з трьома рівнями сигналу. Доречі, у GDDR6X, спільній розробці Micron Technology та Nvidia, застосована PAM4.

Орієнтовні терміни старту масового виробництва мікросхем GDDR7 південнокорейський чипмейкер, на жаль, поки що не розкриває. Закордонні колеги припускають, що новий стандарт пам’яті використовуватиметься у відеокартах Nvidia GeForce RTX 50-ї серії (архітектура Blackwell) та AMD Radeon RX 8000 (RDNA 4).

Джерело overclockers

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше