Shazam отримав можливість визначати музику в будь-якому додатку, не знімаючи навушників

Сервіс Shazam, що належить компанії Apple, тепер дозволяє визначати музику в навушниках. 

Про це пише TechCrunch.

Для цього потрібно відкрити застосунок, перевірити наявність іконки навушників та почати визначати музику, яка грає в застосунках на кшталт TikTok або YouTube. Нова функція працює як з дротовими, так і з Bluetooth-навушниками.

Іконка навушників у застосунку Shazam

Наприклад, ви переглядаєте TikTok у навушниках і натрапили на пісню, яка вам сподобалася. Ви можете відкрити Shazam, натиснути на кнопку та повернутися до застосунку. Через кілька секунд музика зупиниться на частку секунди, а ви можете повернутися в Shazam, щоб побачити назву і виконавця пісні.

Також нова функція дозволяє визначити пісню, скажімо, у кав’ярні не знімаючи навушників.

Shazam заснували у 2002 році. У 2017 році сервіс придбала Apple за $400 млн. Застосунок має понад 300 млн користувачів щомісяця по всьому світу.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше