Штучний інтелект допоміг Microsoft досягти неймовірної мети: $3 трильйони капіталізації

Корпорація Microsoft у вівторок, 24 січня, досягла історичної ринкової оцінки в $3 трлн, що відображає оптимізм ринку стосовно штучного інтелекту.

Про це повідомляє Bloomberg.

Акції зросли на 1,3% — до $403,95, що привело до зростання ринкової капіталізації до $3 трлн. Зараз Microsoft на другому місці після Apple, капіталізація якої становить $3,02 трлн.

Значна частина зростання відображає ентузіазм інвесторів щодо штучного інтелекту та його потенціал для прискорення зростання прибутків і доходів. Microsoft, завдяки партнерству з OpenAI Inc., вважається одним із найбільших бенефіціарів ШІ.

За прогнозами, попит на послуги штучного інтелекту разом із хмарними обчисленнями для їх підтримки сприятиме довгостроковим тенденціям зростання Microsoft. Згідно з даними Bloomberg Intelligence, у 2024 фінансовому році очікується, що дохід зросте майже на 15%, що швидше, ніж у технологічному секторі загалом.

Зростання привело до того, що акції Microsoft стали одними з найпопулярніших акцій на Волл-стріт. Понад 90% аналітиків, яких відслідковує Bloomberg, рекомендують купувати акції компанії, а середня цільова ціна аналітиків вказує на зростання приблизно на 7% від поточних рівнів.

Microsoft випустила Copilot Pro – щомісячну підписку для досвідчених користувачів, яка надає доступ до останньої версії ChatGPT, а також до Copilot у застосунках Microsoft 365 та нових функцій. Коштує $20 на місяць для користувача.

Джерело liga.net

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше