“Смартфон майбутнього”, якому не потрібен екран: в США презентують новинку, що коштуватиме 699 доларів

Американська компанія Humane збирається випустити свій перший носимий пристрій – AI Pin, який є смартфоном без екрану. 

Цей пристрій вартістю $699 може кріпитися до одягу або інших поверхонь за допомогою магніту-кліпси, яка є і акумуляторною батареєю. Pin працює на процесорі Qualcomm Snapdragon і використовує різні датчики для відстеження та запису навколишнього середовища. Він має вбудований динамік і може підключатися до навушників Bluetooth.

Взаємодія з пристроєм Pin відбувається без екрану. Є голосовий пристрій і зелений лазерний проектор, який може проектувати інформацію на руку. Також можна взаємодіяти з пристроєм за допомогою жестів та тачпаду. Pin активується вручну. Проєкт пропонує додаткову підписку Humane за $24 на місяць, що включає номер телефону, стікери штучного інтелекту від Microsoft і OpenAI, хмарне сховище для фотографій і відео, а також необмежену кількість запитів до моделей штучного інтелекту.

Операційна система пристрою – Cosmos, яка працює як більш цілісна система, яка може викликати різні ШІ та інші інструменти. Pin може писати повідомлення, підсумовувати електронну пошту, перекладати мови та розпізнавати їжу для надання інформації про поживні речовини. Присутній також функціонал потокової музики Tidal з вибором музики на основі контексту користувача. Pin також має функції фотографування, орієнтовані на штучний інтелект.

Офіційний анонс пристрою відбудеться 9 листопада.

Джерело The Verge

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше