Соціальна платформа X розширює функції аудіо та відеодзвінків для всіх користувачів та перетворюється на WhatsApp

Соціальна платформа X, колишня Twitter, яка раніше надавала можливість здійснення аудіо та відеодзвінків лише для своїх преміум-користувачів, тепер робить цю функцію доступною для всіх користувачів. Інженер X Енріке Барраган (Enrique Barragan) та CEO компанії Лінда Яккаріно (Linda Yaccarino) повідомили, що платформа поступово впроваджує ці можливості для тих, хто не підписаний на X Premium, повідомляє 9to5mac.

X Premium (раніше відомий як Twitter Blue) — це платна підписка, яка надає доступ до додаткових функцій, таких як редагування дописів, завантаження довших відео та форматування тексту. Підписники також отримують позначку перевіреної сторінки, більш широке охоплення своїх дописів і менше реклами.

Незабаром усі користувачі зможуть здійснювати та приймати дзвінки за допомогою додатка X, не тільки ті, хто платить за це. Функція інтегрована в пряме повідомлення і працює аналогічно до інших додатків, які підтримують дзвінки, наприклад WhatsApp. Завдяки інтеграції з API CallKit iOS, вхідні дзвінки будуть відображатися на екрані блокування, як звичайний дзвінок.

Варто зазначити, що ця функція спричинила багато суперечок, коли вона була анонсована, оскільки деякі користувачі не були задоволені ідеєю отримувати дзвінки від незнайомих людей. Але, як запевнили в компанії, користувачі зможуть контролювати, хто може їм дзвонити, або навіть вимкнути функцію дзвінків.

Як бачимо, Ілон Маск все більше перетворює Twitter в типу універсальну платформу, за допомогою якої, можна буде робити все. Але, багато користувачів Twitter, особливо тих, хто на платформі давно, такі нововведення дуже критикують.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше