SpaceX випускає нове покоління терміналів Starlink з підтримкою передового Wi-Fi 6 для ще швидшого зв’язку

Американське видання The Tech Outlook повідомило про появу в базі Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC) опису нової версії терміналів для супутникового інтернету Starlink Gen 3.

На думку оглядачів, якщо пристрій занесено до цієї бази, отже, незабаром він стане доступним кінцевому споживачеві. Нові маршрутизатори підтримують більш швидкісний стандарт зв’язку Wi-Fi 6, поточна версія Gen 3 забезпечує підтримку не вище Wi-Fi 5.

Нові роутери Starlink описані як пристрої WLAN з низьким енергоспоживанням, повинні отримати два порти LAN і новий адаптер живлення. Як повідомляється, пристрої забезпечать високу швидкість передавання даних за меншого перевантаження пропускної спроможності та збільшеного радіусу дії.

Джерело processer.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше