Співробітники компанії Bridgewater змушені були тікати до лісу, аби поговорити телефоном

Деякі співробітники інвестиційної компанії Bridgewater Associates, що належить відомому американському фінансисту Рею Даліо, відповідали на неробочі дзвінки в лісі неподалік офісу, тому що боялися, що роботодавець їх підслуховує. Проте вони відмовились від цієї практики після виходу нової книги репортера New York Times Роба Коупленда.

Не секрет, що деякі керівники проти того, щоб їхні працівники розв’язували особисті питання в робочий час, зокрема відповідали на дзвінки від рідних чи друзів. Схоже, що дисципліна в Bridgewater Associates, яку заснував інвестиційний магнат Рей Даліо, також доволі жорстка, пише Business Insider.

Принаймні так стверджує в книзі «Фонд: Рей Даліо, Bridgewater Associates і розгадка легенди Волл-стріт» (The Fund: Ray Dalio, Bridgewater Associates, and the Unraveling of a Wall Street Legend) фінансовий репортер Роб Коупленд.

За його словами за безпеку в офісах компанії відповідав Джеймс Комі, який згодом став головою ФБР, а тому в приміщеннях було багато камер. Ймовірно, за співробітниками стежили в реальному часі.

У книзі також йдеться про те, що працівники, які залишали свої робочі місця, після повернення знаходили на моніторах комп’ютерів наліпки з нагадуваннями про те, що вони не ввімкнули заставку.

Компанія нібито відстежувала натискання клавіш, видруки та ксерокопії, ховала записувальні пристрої в освітлювальних приладах і вимагала, щоб кожне вкладення електронної пошти, яке надсилали співробітники, погоджували індивідуально, пише Коупленд.

Тому не дивно, що співробітники намагалися не говорити зайвого, а щоби зателефонувати у власних справах, йшли до лісу неподалік від офісу. Вдома вони навіть виймали батареї з робочих телефонних пристроїв, щоб їх часом не «підслухали».

Втім, прогулянки до лісу припинились завдяки Коупленду. Він також пише, що Bridgewater Associates нібито розглядає можливість встановлення на деревах пристроїв, які можуть перехоплювати дзвінки.

У компанії не стали заперечувати, що просили співробітників за можливості залишати особисті мобільні пристрої в шафках та не користуватися ними в робочий час. Правдою виявилося й те, що люди дійсно йшли з офісів, аби відповісти на особисті дзвінки, хоча компанія надавала приміщення для відпочинку, в яких можна повністю усамітнитись. Однак інформацію про «тотальне стеження» не підтвердили. Як і про методи вимірювання продуктивності на кшталт запису інтенсивності натискання клавіш, про які також йдеться в книзі. В компанії додали, що не мали намірів встановлювати пристрої стеження на деревах.

Сам Даліо, як пише видання, поставив під сумнів правдивість книги та порадив сприймати її такою, якою вона є – не надто точним бестселером для людей, які полюбляють плітки.

Джерело mc.today

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше