США успішно випробували новітній дрон Altius-700M з далекобійними можливостями

Компанія Anduril продемонструвала, як працює їхній новий дрон-камікадзе Altius-700M по російському «Бук-М2».

Випробування безпілотника пройшло в Дайгвей, штат Юта, ще восени 2023 року, проте кадрами поділились лише зараз. Для мішені обрали макет російського зенітного ракетного комплексу «Бук-М2».

Altius-700M належить до категорії далекобійних дронів-камікадзе. Він здатен не просто виявляти та знищувати цілі, а й робити це на відстані приблизно 160 км, при тому баражуючи до 75 хвилин. Також однією з ключових особливостей нової версії від попередніх є вдосконалена система наведення. На відео можна помітити, як безпілотник чітко влітає в об’єкт.

Altius-700M — це наступна версія розвідувального БПЛА Altius-600, який вже успішно використовується Збройними Силами України. Відзначимо, що новий дрон має ще більше можливостей та функціоналу, а його вага значно зменшена, що робить його маневровнішим та універсальнішим.

Окрім того, безпілотник залишається з контейнерним запуском, що дає можливість запускати його з різноманітних платформ — від наземних до авіаційних. Як і старіша версія, Altius-700M побудований на відкритій архітектурі, себто його можна повсякчас модернізувати.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше