Стартап Firestorm розробив міні-завод для виробництва дронів прямо на фронті

Стартап Firestorm розробив міні-завод з оперативного виробництва модульних дронів за допомогою 3D-друку.

Міні-завод xCell можна розгорнути неподалік лінії фронту, щоб виробляти дрони для конкретних завдань або швидко переобладнати старі системи для виконання конкретної операції. Технологія дозволяє друкувати каркас дрону, який можна швидко оснастити попередньо налаштованою електронною начинкою, двигунами та корисним навантаженням.

” Ви можете створювати безпілотники потрібних модифікацій протягом декількох годин ” , – каже співзасновник і генеральний директор Firestorm Ден Меджі.

Firestorm вже відкрив завод у Сан-Дієго, який виконуватиме подвійну функцію: 3D-друк дронів та створення xCells. Меджі повідомив, що завод вироблятиме понад 500 безпілотних апаратів щомісяця, а для війн майбутнього знадобляться десятки тисяч дронів щомісяця.

Стартап Firestorm планує виробляти різні дрони, у тому числі, які зможуть продовжувати працювати в середовищах, де йде втрата сигналу. У компанії також стверджують, що їхні безпілотники легко уникають радарів.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше