Steam перестав виплачувати заробіток українським розробникам

До редакції ITC.UA звернулося кілька українських розробників із практично однією і тією самою історією. Сервіс цифрової дистрибуції Steam перестав виплачувати їм доходи. Виходячи з наявної інформації, Valve запровадила щодо України такі ж обмеження, як і для росії разом із білоруссю.

Розробники почали отримувати електронні листи від адміністрації Steam, в яких йдеться, що їхня банківська інформація була деактивована з наступної причини:

«З урахуванням поточної обстановки, ми не можемо надсилати банківські платежі до білорусі, росії та України».

Таке повідомлення виглядає дивним, оскільки міжнародні санкції запроваджено щодо росії та білорусі, але не України.

В електронному листі від Steam також йдеться, що поки банківська інформація не буде виправлена, Valve не зможе здійснювати переказ коштів на користь розробників з України. Компанія закликає розробників виправити банківську інформацію якнайшвидше, після чого Valve зможе виплатити залишок коштів вже наступну щомісячну виплату.

Поки що Valve не прокоментувала причин обмеження виплат розробникам з України.

 

Джерело ITC

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше