Супутникові знімки підтверджують вдалий удар по головному вузлу зв’язку ЧФ рф (фото)

Заодно з’явились натяки й на те, якого саме типу ракети могли бути використані для удару
У відкритому доступі з’явились супутникові знімки, які підтверджують факт ураження головного вузла зв’язку Чорноморського флоту рф в тимчасово окупованому Севастополі, а також демонструють масштаб пошкоджень.

Як випливає зі знімків, поширених проектом “Схеми” видання “Радіо Свобода” влучання однієї чи кількох крилатих ракет припало на центральну частину цієї триповерхової будівлі, масштаб візуально видимих пошкоджень можна описати словосполученням “величезна діра”.

В соцмережах є знімки, зроблені безпосередньо на місці удару, і там чітко видно, що будівля вигоріла із середини, хоча ззовні фасад виглядає цілим.

OSIN-дослідники за цими знімками встановили координати цього об’єкту – 44.586118226454424, 33.51102469190817.

Центральний вузол зв’язку ЧФ рф після удару 24 березня 2024 року, фото наводить спільнота “Око Гора”

Уже циркулюють також фотографії начебто знайдених сьогодні в тимчасово окупованому Севастополі уламків крилатих ракет, використаних для удару по рашистам 24 березня 2024 року. Стверджується, що це уламки від французьких крилатих ракет SCALP-EG.

Водночас один із рашистських “воєнкорів” уже заявив, що за підсумками удару було уражено не тільки великі десантні кораблі “Азов” та “Ямал”, але й розвідувальний корабель “Иван Хурс”. Такі дані поки що не підтверджені, але й не спростовані.

Раніше журналісти підрахували, що після ракетного удару ЗСУ в рф у Чорному морі всього 7 десантних кораблів.

Як стверджується, це уламок від французької КР SCALP-EG, знайдений 24 березня 2024 року після удару по окупантам в тимчасово окупованому Севастополі, джерело – спільнота NMFTE
Джерело defence-ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше