Telegram вживатиме заходів щодо “проблемних каналів”, на які вказала українська влада

Telegram отримав від української влади перелік “потенційно проблемних” каналів і тепер їх аналізує. Там обіцяють вживати заходів, якщо знайдуть порушення. Про це заявив представник платформи Ремі Вонг у коментарі NV.

“Зараз ми вивчаємо його (перелік від української влади – ред.) і вживатимемо заходів проти будь-якого контенту, який порушує умови надання послуг Telegram”, – сказав Вонг.

Утім, представник компанії не уточнив, хто саме надав цей список і які конкретно канали входять до нього.

Водночас Вонг зазначив, що Telegram є безпечним месенджером для українців і користувачів в інших країнах світу.

“Telegram був спеціально створений для захисту користувачів від російського стеження”, – підкреслив представник компанії.

Нагадаємо, раніше у Комітеті з питань свободи слова ВР дійшли висновку, що в Україні потрібно заборонити Telegram.

Українська влада вважає, що через Telegram російські окупанти поширюють свою пропаганду серед українських користувачів. Зокрема, в РНБО і ГУР заявляли, що Telegram несе “загрозу” і є “небезпечним”.

Джерело uworld.news

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше