Tesla зупинила виробництво у Німеччині через атаки на кораблі у Червоному морі

Компанія Tesla зупинить більшу частину виробництва на заводі під Берліном на два тижні через затримки з поставками деталей, спричинені атаками бойовиків-хуситів на кораблі в Червоному морі.

Про це пише The Guardian.

Пауза може призвести до того, що близько 5000-7000 автомобілів не будуть зібрані, заявив автовиробник.

Атаки бойовиків-хуситів на торговельні судна у Червоному морі змусили компанії використовувати альтернативний маршрут навколо Африки. Це значно збільшує час доставки та порушує ланцюги постачання, зазначає Tesla.

Напруженість у регіоні зросла після того, як США та Велика Британія 11 січня завдали ракетних ударів по позиціях хуситів у Ємені, намагаючись зупинити атаки на кораблі. Проте бойовики пообіцяли продовжувати напади.

Червоним морем проходить 12% світових морських перевезень. Альтернативний маршрут вже почав впливати на світову торгівлю, яка скоротилася на 1,3% у грудні.

Раніше SPEKA писала, що Tesla стала найбільшим виробником електрокарів у світі.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше