TikTok випустив нову функцію для ледачих: автопрокручування відео без участі користувача

Застосунок TikTok отримав нову функцію, яка може автоматично гортати стрічку з відео, звільняючи пальці користувача від зайвих рухів.

Про це пише Gizmodo.

Як відомо, TikTok зациклює відео. Якщо користувач відкладе смартфон, ролик програватиметься до нескінченності.

Автопрокручування вимикає зациклення та автоматично переходить до наступного відео. Воно нагадує аналогічну функцію YouTube, де з 2014 року користувачі можуть розпочати перегляд наступного відео, навіть не торкаючись пристрою.

TikTok офіційно не повідомляв про запровадження автопрокручування. Відомо, що сервіс тестує функцію щонайменше рік, коли вона стала доступна деяким користувачам.

Однак повідомлення в соціальних мережах свідчать, що за останні кілька тижнів вона з’явилася в більшій кількості акаунтів.

Як активувати автопрокручування відео у TikTok

Щоб знайти автопрокручування, натисніть і утримуйте будь-яке відео у стрічці «Для тебе» або «Слідкування». Якщо автопрокручування доступне для акаунту, відповідна кнопка з’явиться серед інших функцій на кшталт «Поскаржитися», «Нецікаво» або «Чистий режим».

Щоб його вимкнути, треба торкнутися та утримувати відео ще раз, а потім обрати ручне прокручування.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше