У Google Maps з’явилися оновлені маршрути та реакції з емодзі

Компанія Google оновила свій застосунок для навігації Maps, зокрема додала оновлені маршрути громадського транспорту, реакції з емодзі та спільні списки для друзів, повідомляє Speka media з посиланням на TheVerge.

Google Maps будуть пропонувати різні маршрути залежно від того, що користувачу більше підходить за такими параметрами, як:

  • Найкращий маршрут;
  • Менше пересадок;
  • Менше ходити;
  • Доступний для колісного крісла;
  • Найнижча вартість.

Також застосунок буде відображати входи та виходи зі станцій, щоб користувач не сів не в той потяг електрички або метро.

Ще одна нова функція — спільні списки. Користувачі можуть створювати списки з друзями або родиною, які дозволяють спільно обирати різні маршрути за допомогою реакцій з емодзі.

Крім того, тепер користувачі можуть реагувати на фотографії та відгуки інших користувачів за допомогою емодзі з Google Emoji Kitchen.

Джерело Speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше