В США розробили фасадне покриття, яке перетворюється на сонячну електростанцію

Група NEXT (США) явила світу скло з OPV-покриттям (акронім від “Органічні фотоелектричні елементи”). Місія цього матеріалу – перетворення енергії сонця на електричну.

Дане покриття можна наносити на різні скляні поверхні, дозволяючи тим самим напівпровідникам на основі вуглецю збирати енергію в інфрачервоному та ультрафіолетовому спектрах, пропускаючи при цьому видиме світло.

Прозорий OPV-склопакет від NEXT Energy Technologies являє собою інноваційний прорив в архітектурі, який змінить проєкти стійких будівель. Це рішення дасть змогу перетворити скляні фасади на джерела чистої та відновлюваної енергії.

За запевненнями розробників, OPV-покриття можна інтегрувати в одинарні, подвійні або потрійні склопакети. Готові вікна встановлюються в каркасну систему, призначену для розміщення скла з проводами. Фабрики зі створення скла можуть включити нанесення OPV-покриття у свій виробничий процес.

NEXT розробляє перше в галузі економічно ефективне і масово вироблюване OPV-покриття, що дасть змогу фасадам ефективно перетворювати ІЧ- і УФ-випромінювання на енергію.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше