У Курській області село Тьоткіно перейшло під контроль добровольців (відео)

Сьогодні, 12 березня, населений пункт Тьоткіно в Курській області (росія) перейшов під контроль добровольців після прориву кордону. Про це повідомляє Легіон “Свобода росії”.

“Смт. Тьоткіно, Курської області повністю під контролем російських визвольних сил”, – йдеться у повідомленні.

За словами добровольців, регулярна армія рф стрімко залишає селище та позиції позаду, кидає важку техніку.

Нагадаємо, сьогодні, 12 березня, легіон “Свобода росії”, РДК та “Сибірський батальйон” зайшли до Курської та Бєлгородської області рф у рамках спільної операції. Зокрема, у Бєлгородській області, прорвавшись на танках, просуваються за кількома напрямками.

Представник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Андрій Юсов прокоментував цю подію та зазначив, що російські добровольці, які прорвали кордон, діють автономно. Вони як громадяни росії мають на це повне право.

Джерело from-ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше