У WhatsApp з’явиться можливість редагувати фото за допомогою нейромережі

Розробники WhatsApp додали до редактора зображень месенджера функції роботи з фото на основі нейромережі.

У бета-версії WhatsApp для Android під номером 2.24.7.13 з’явилися відразу три нові функції: Backdrop (фон), Restyle (стиль), Expand (розширення).

Так, за допомогою ШІ-функції Backdrop користувач зможе змінити фон зображення. Restyle допоможе змінити стиль фото, “надаючи їм свіжий і художній вигляд”. За допомогою Expand можна буде масштабувати зображення.

“За допомогою таких функцій, як Backdrop, користувачі зможуть змінювати фон своїх фотографій, додаючи унікальність кожному зображенню. Крім того, функція Restyle надасть користувачам інструмент для зміни стилю фотографій, надаючи їм свіжий і художній вигляд. Крім того, функція Expand дасть змогу користувачам збільшити своє зображення, що дасть їм можливість змінювати розмір фотографій за потреби”, – йдеться в матеріалі порталу WABetaInfo.

Джерело wabetainfo

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше