Українська розробка, яку виготовляє Польща: що з себе представляє броньовик Oncilla (фото)

Українські захисники отримали від Польщі колісні броньовики Oncilla. Але цікавим є те, що дана техніка дуже схожа на вітчизняний бронетранспортер “Дозор-Б”. І це не просто збіг обставин, адже Oncilla є повністю українською розробкою.

Розробка машини належить Харківському конструкторському бюро машинобудування. Наразі техніка на законних ліцензійних підставах випускається польським підприємством.

Броньовик Oncilla має безліч переваг перед своїми колегами: він легкий, компактний та місткий.

Oncilla має рівень захисту із зовнішньою додатковою пасивною бронею (NATO Stanag 4569). Екіпаж і десант надійно захищені від стрілецької зброї 7,62 мм та уламків мін і снарядів. Також броньовик має подвійну протимінну підлогу.

Oncilla має економний двигун KM Deutz BF 4M 1013FC на 190,5 к.с. або Iveco NEF 4 ENTC потужністю 209,5 к.с. з автоматичними коробками передач. Максимальний розгін автомобіля становить 120 км/год.

На броньовику є штатний кулемет калібру 12,7 мм. Кулеметник може як стояти в люці, так і сидіти на підвісному брезентовому сидінні.

Джерело wheel-news

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше