Українська влада готує нову заборону водіям: на яких автомобілях не можна буде їздити

Український парламент готовий вжити заходів для вирішення проблеми шумового забруднення, в тому числі заборонити транспортні засоби без глушників. Ці заходи є відповіддю на зростаюче занепокоєння щодо руйнівного рівня шуму, наприклад, від іранських безпілотників Shahed.

Радник Адміністрації Президента Михайло Подляк вказує на прогалину в законодавстві, коли поліція ще не має повноважень накладати санкції на водіїв гучних транспортних засобів.

Для розв’язання цієї проблеми розробляється законодавство, яке надасть органам влади можливість ефективно контролювати дотримання шумових норм.

Подоляк підкреслює важливість демократичних принципів, коли суспільство, яке цінує свободу, толерантно ставиться до незабороненої поведінки. Це підкреслює необхідність того, щоб законодавці брали активну участь в обговоренні та прийнятті нормативних актів, спрямованих на зменшення впливу шуму від транспортних засобів. Сподіваємося, що майбутнє законодавство, якщо воно буде прийняте, буде ефективним і надійним.

Терміни реалізації цієї ініціативи ще не визначені, але активно розглядаються.

Джерело uamotors

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше