Український пілот показав момент випуску американської ракети AGM-88 HARM з кабіни МіГ-29 (відео)

Український пілот МіГ-29 зняв на камеру пуск американської протирадіолокаційної ракети AGM-88 HARM під час бойового завдання.

AGM-88 HARM – це американська високошвидкісна протирадіолокаційна ракета. Має дальність ураження понад 100 км (до 300 км залежно від модифікацій та умов застосування).

Цю ракету можна наводити на високочастотні РЛС. Вона відносно стійка до традиційних видів перешкод. Ракета HARM обчислює розташування цілі та здатна її вразити, навіть якщо радіолокаційна станція була вимкнена.

Українські військові інженери за допомогою американських фахівців змогли модифікувати протирадіолокаційні ракети AGM-88 HARM, аби робити запуски з Су-27 та МіГ-29. Завдяки цьому українські льотчики успішно вражають російські РЛС.

Джерело mil.co

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше