«Укрпошта» домовилася з 14 країнами про безоплатну доставку відправлень до України

«Укрпошта» продовжує домовлятися з поштами світу, щоб вони надали пільгові умови для доставки в Україну на період війни — наразі вже 14 поштових операторів інших країн запровадили безоплатну доставку відправлень до України, повідомляє пресслужба національного поштового оператора.

Йдеться про доставку з-за кордону до конкретних одержувачів в Україні із зазначенням одержувача, адреси, індексу та контактного номера телефону. Ці відправлення Укрпошта, як національний поштовий оператор, безплатно доставляє до своїх відділень в Україні, де отримувачі зможуть їх забрати. Надсилати можна одяг, господарчі товари, продукти у заводській упаковці до 10 кг, невелику кількість безрецептурних ліків. Заборонено надсилати алкоголь та товари військового призначення.

Пошти світу, які пропонують безоплатну доставку до України (станом на 8 квітня)

 • Австрія. Пошта Австрії (Österreichische Post AG) безплатно надсилає відправлення до 30 кг в Україну зі своїх поштових відділень, а також поштових відділень партнерів. Докладніше — за посиланням.
 • Вірменія. З 15.03.2022 р. Пошта Вірменії знижує вартість доставки до України на 60%. Крім цього клієнти можуть безплатно відправляти гуманітарну допомогу в посилках до 10 кг з Головпоштамту Пошти Вірменії Haypost на адресою: Вірменія, Єреван, вул. Сар’яна, 22, 0002.
 • Гернсі. Пошта Гернсі (Guernsey Post) надає безплатну послугу з пересилання адресних і безадресних посилок з гуманітарною допомогою до України. Безадресні посилки приймаються у Головпоштамті та відправляються на адресу складу в Польщі, звідки їх доставляють до України (адреса складу, а також вимоги до пакування зазначені на сайті). Також можна відправити безплатну посилку або лист конкретному адресату з Головпоштамту Envoy House.
 • Гібралтар. З 02.03.2022 р. Королівська Пошта Гібралтару (Royal Gibraltar Post) доставляє в Україну відправлення, зокрема листи, дрібні пакети та посилки до 5 кг, безплатно. Гуманітарну пошту приймають у Головпоштамті Royal Gibraltar Post Office, що на Main Street.
 • Грузія. З 01.03.2022 р. клієнти Пошти Грузії (Georgian Post) у кожному поштовому відділенні можуть відправляти посилки в Україну безплатно.
 • Джерсі. З 1 березня Пошта Джерсі надає безплатну послугу з пересилання відправлень до України. Посилки можна відправити з відділень на Broad Street Post Office та Rue des Pres Post Office.
 • Естонія. Пошта Естонії (Omniva) безплатно доставляє в Україну посилки вагою до 30 кг з усіх поштових відділень. Деталі про те, як відправити — за посиланням.
 • Ірландія. An Post (Пошта Ірландії) безплатно зголосилася пересилати до України листи, дрібні пакети та посилки до 20 кг, оформити відправлення можна у будь-якому з поштових відділень An Post. Також Пошта Ірландії у своїх відділеннях надає безплатно низку послуг для українців, які емігрували у зв’язку з війною, а саме: поповнення SIM-картки на три місяці, одержання безпечної віртуальної адреси (для тих, хто не має поштової адреси), одержання/надсилання грошових переказів Western Union без комісії тощо.
 • Кіпр. Пошта Кіпру (Cyprus Post) запустила зі своїх відділень безплатну доставку посилок вагою до 5 кг в Україну.
 • Польща. Пошта Польщі (Poczta Polska) запустила безплатну доставку гуманітарної допомоги в Україну у відправленнях EMS вагою до 20 кг. Посилки можна надіслати з відділень, що приймають відправлення EMS. Докладніше — за посиланням.
 • Словенія. У відділеннях Пошти Словенії (Pošta Slovenije) до України можна відправляти безплатні посилки з гуманітарною допомогою. Деталі доставки — за посиланням.
 • Словаччина. Пошта Словаччини (Slovenská pošta) безплатно надсилає в Україну посилки вагою до 5 кг. Докладніше — за посиланням.
 • Угорщина. Пошта Угорщини (Magyar Posta) безплатно надсилає в Україну посилки з усіх поштових відділень. Докладніше — за посиланням.
 • Чехія. Пошта Чехії (Česká Pošta) пропонує безплатне відправлення стандартної посилки до 30 кг в Україну. Насамперед необхідно заповнити митну декларацію (краще це зробити онлайн на www.PoslatZasilku.cz), видрукувати її й принести разом із посилкою до відділення. Є можливість також заповнити декларацію у поштовому відділенні. Клієнти можуть відправити до України до 5 стандартних посилок (як економ, так і пріоритетних) вагою до 30 кг. Докладніше — за посиланням.

«Укрпошта» забезпечує приймання вхідних відправлень в Україну більше ніж з 40 країн світу, а саме — Великобританії, Німеччини, Франції, Польщі, Італії, Іспанії, Швейцарії, Молдови, Швеції, Казахстану, Норвегії, Австрії, Чеської республіки, Бельгії, Литви, Латвії, Словаччини, Естонії, Румунії, Греції, Грузії, Об’єднаних Арабських Еміратів та низки інших країн.

Джерело ITC

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше