Укрпошта відкриє 41 нове відділення для габаритних вантажів по всій країні

Укрпошта хоче розвантажити поштові пункти, створивши власну мережу вантажних відділень. Цьогоріч заплановано відкриття 41 точки приймання габаритних вантажів в обласних центрах.
Про це повідомили на сайті національного поштового оператора.

«Аналізуючи запити клієнтів і партнерів та попит на послуги, компанія реалізує проєкт вантажних відділень, що спеціалізуються на прийомі та видачі відправлень. Це дасть змогу уникнути черг у відділеннях, які також приймають оплати за рахунками, зокрема за комунальні послуги та видають пенсії», — повідомили в Укрпошті.

Про вантажні відділення Укрпошти

Зазначається, що у вантажних відділеннях буде доступно відправлення міжнародних посилок і по Україні вагою до 30 кг із максимальною стороною 200 см. Також буде доступна оплата післяплатою та купівля упаковки.

Крім того, у вантажних відділеннях буде передбачена фронт-лінія для приймання дрібних відправлень і рампа з можливістю під’їзду п’яти- і десятитонних вантажівок. У перспективі розглядається підвищення вагових критеріїв або робота без вагових обмежень.

У межах проєкту вже переформатовано 13 відділень у Харкові, Одесі, Хмельницькому та Чернівцях. Крім того, нове відділення відкрито в Харкові за адресою проспект Героїв Харкова, 118. У майбутньому, відкриваючи нові вантажні відділення, орієнтуватимуться на ключові міста країни з населенням 80 тис. і більше.

Читайте також: Маяк посеред Львова. Переселенки відкрили кав’ярню, що дарує бердянцям відчуття дому

Зокрема, вантажні відділення закритого типу розміщуватимуться на території корпоративних клієнтів, зокрема, компаній ROZETKA, Yves Rocher та Епіцентр.

«Клієнти хочуть отримувати якісний сервіс, тому ринок скеровує куди рухатися, попри всі труднощі воєнного часу. Укрпошта запускає вантажні відділення, максимально адаптовані до прийому та видачі великих обсягів відправлень. Для суттєвого прискорення логістичних процесів передбачено контейнерний обмін», — наведено в повідомленні слова заступника генерального директора Укрпошти з розвитку мережі Йосипа Борнака.

Джерело shotam

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше