«Укртелеком» відновив надання інтернет-послуг на Сумщині

Інтернет-провайдер «Укртелеком» відновив надання послуг у Сумській та у низці населених пунктів Запорізької області. Швидкість доступу поки що обмежена для приватних осіб, пріоритет надається сервісам Збройних Сил України, а також важливим адміністративним та соціальним об’єктам.

«Укртелеком» дякує колегам з «Київстар» за допомогу у відновленні інтернет-доступу в Сумській області. Також відновлено надання послуг у низці населених пунктів Запорізької області, зокрема у Мелітополі, Якимівці, Кирилівці», — сказано у публікації Держспецзв’язку.

На 18 березня заплановано відновлювальні роботи в Енергодарі.

Критична інфраструктура та національна мережа «Укртелекому» працюють. Послуги телефонії та інтернет-доступу надаються у всіх областях, крім Чернігівської. Середня доступність районних вузлів зв’язку становить 80%. При цьому через пошкодження мережі у деяких областях цей показник низький, на Луганщині — 4%. Компанія працює над відновленням роботи мережі та наданням послуг.

Мобільний оператор «3Моб» надає всі послуги у роумінгу у мережі Vodafone Ukraine, а також голосові та СМС-послуги у роумінгу в мережах lifecell та «Київстар».

Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій при Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України повністю забезпечує управління мережами в умовах війни та здійснює цілодобову координацію операторів із критично важливих питань.

Джерело ITC

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше