В Італії показали вражаючу систему дистанційного управління роботами-аватарами

Вчені Італійського технологічного інституту (IIT) показали, як еволюціонувала їхня система дистанційного управління роботами-аватарами iCub3.

Система включає робота-гуманоїда iCub3 та технологію iFeel, яка відстежує рухи людини-оператора. Ця технологія забезпечує комплексний контроль за пересуванням, жестами, голосом і мімікою робота. Крім того, команда IIT забезпечила руки робота сенсорною шкірою, щоб він міг сприймати текстуру об’єктів, якими маніпулює. Управління iCub3 було спроектовано максимально інтуїтивно зрозумілим, що дозволяє оператору безпосередньо контролювати усі частини та можливості робота.

У ході недавніх тестових випробувань оператор у Генуї віддалено керував роботом, що знаходиться на виставці We Make Future Show у Ріміні на відстані 300 км, демонструючи функціональність системи в реальних умовах. Робот впевнено пересувався сценою і точно повторював рухи оператора.

Зараз команда IIT працює над новим роботом ergoCub, який буде орієнтований на мінімізацію ризику та втоми робітників у промисловості та охороні здоров’я.

Джерело t4

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше