В США створили будиночок для кішок з автоматичним вичісуванням і диспенсером смаколиків (відео)

Американський стартап представив PawSwing — пристрій для автоматичного вичісування кішок, який виглядає як звичайний будиночок, але зі щітками, які імітують котячий язик, і диспенсером для смаколиків.

Ідея проста: вхідний отвір досить маленький, а по його краях знаходяться щітки — їхня форма має імітувати вилизування котячим язиком. Залізаючи до будиночку, кіт треться об щітки, залишаючи на них шерсть.

Щітки обертаються, а зібрана шерсть потрапляє до контейнера, який потім легко очищати: достатньо витягнути грудочки вовни.

Розмір отвору можна регулювати під розміри кота або залишити його незафіксованим, щоб пролізти могли кілька тварин різного розміру. Виробники зазначають, що у будиночок поміститься кішка вагою до 18 кг.

Щоб привчити кота було простіше, у верхній частині є диспенсер для корму чи ласощів. Він працює за таймером і дозволяє тварині звикнути до незрозумілого об’єкта в будинку.

PawSwing поки що можна тільки замовити на краудфандінг-платформі Ingiegogo за ціною $99 за один набір з будиночка та аксесуарів. Відправлення попереднього замовлення очікується в березні.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше