В Україні показали використання нового безпілотника-винищувача з протитанковим боєприпасом РПГ-7 (відео)

Сили оборони України продемонстрували застосування нового боражевого боєприпасу з протитанковим боєприпасом РПГ-7, що застосовується в зоні бойових дій. Ця модель поки невідома, але це не перший випадок, коли українська оборонна промисловість розробляє подібний тип боєприпасу, що баражує, з використанням протитанкового заряду РПГ-7.

«Укроборонпром» вже демонстрував UJ-32 «ЛАСТІВКА» – багатоцільовий боєприпас, що баражує, призначений для ефективної дії в будь-який час доби і за будь-яких погодних умов, навіть в умовах радіоелектронної протидії.

UJ-32 призначений для ураження цілей як на землі, так і воді. Однією з його ключових особливостей є можливість змінювати або скасовувати польотне завдання в режимі реального часу, він може працювати в режимі «рій», дозволяючи кільком боєприпасам координувати удари по одній цілі або незалежно перенаправлятися на різні цілі.

UJ-32 відрізняється високою точністю ураження мети +/- 0,5 метра. Він відрізняється низьким рівнем шуму як під час запуску, так і під час польоту та не залишає візуальних або інфрачервоних слідів, що підвищує його скритність.

Боєприпас розрахований на швидке складання та розбирання та може замінювати бойову частину на бортову камеру для забезпечення додаткових розвідувальних можливостей. Маючи швидкість від 60 до 180 км/год, тривалістю польоту понад 20 хвилин і автономною дальністю 40 км, UJ-32 може використовувати боєприпаси РПГ-7 у стандартній конфігурації, але також сумісний з іншими типами боєприпасів.

Ймовірно, що новий бораж, що баражує, випущений українськими інженерами в якому використовується заряд РПГ-7, має можливості ідентичні UJ-32. БПЛА встановлений на переносний пусковий напрямної, що передбачає можливість швидкого розгортання.

Його обтічна та компактна форма оптимізована для точного націлювання та низької радіолокаційної помітності. Маючи простий подовжений фюзеляж і задній пропелер, він, ймовірно, приводиться в рух електродвигуном, який забезпечує тиху роботу, ніж традиційні двигуни внутрішнього згоряння.

БПЛА має конфігурацію з високим крилом для підвищення стійкості та ефективності польоту. Його крила, прямі та виходять за межі фюзеляжу, оснащені на кінцях кермовими поверхнями, що покращують маневреність.

Боражі, що баражують, грають одну з вирішальних ролей у війні між Україною та росією, фундаментально змінивши тактику на сучасному полі бою. Щоб протидіяти технологічній перевагі росії, виробники озброєнь України активізують зусилля безперервного виробництва безпілотників великої дальності. Мета полягає в тому, щоб до кінця року виготовити не менше двох мільйонів одиниць, при цьому європейські країни також закуповують дрони для підтримки України.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше