В Україні створено чат-бот «Знайди рідних»

Громадська організація «Міжнародна асоціація кібербезпеки» спільно з «Центром Методик та Координації Криптографічного розвитку», міжнародним жіночим рухом «За сімейні цінності» та за підтримки Уповноваженого Президента України з волонтерської діяльності створила чат-бот для пошуку зниклих рідних – «Знайди рідних».

Чат-бот «Знайди рідних» у Telegram дозволяє знайти тих, з ким втрачено зв’язок, не дивлячись на країну їхнього нинішнього перебування. Персональні дані учасників надійно захищені. Інформацію про місцеперебування чат-бот надає лише зареєстрованим у ньому громадянам після підтвердження згоди розшукуваного.

Інструкція з користування чат-ботом «Знайди рідних» у відео нижче.

За даними ООН, через повномасштабне воєнне вторгнення росії в Україну в пошуках притулку в сусідні країни виїхало понад 3,8 млн українців. Ще 13 млн людей вважаються внутрішніми переселенцями.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело АвтоЦентр
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше