В українському застосунку “Дія” з’явилося опитування щодо наступного НПЗ росії для ударів дронами

В застосунку “Дія” з’явилося нове опитування, яке пропонує громадянам України висловити свою думку щодо наступного нафтопереробного заводу (НПЗ) росії, який буде атакований дронами ГУР та СБУ.

Варіанти відповіді:

  • НПЗ “Лукойл” у Рязані
  • НПЗ “Роснефть” у Туапсе
  • НПЗ “Газпром нефть” в Омську
  • Інший (можна ввести власний варіант)

Опитування триватиме до 7 квітня 2023 року. За його результатами буде визначено, який НПЗ росії стане наступною ціллю для українських дронів.

Реакція українців на опитування

Опитування в “Дії” викликало неоднозначну реакцію в українському суспільстві. Деякі люди вважають, що це дає можливість українцям взяти участь у боротьбі з росією та зробити свій внесок у перемогу. Інші ж стурбовані тим, що такі дії можуть призвести до ескалації конфлікту та нових жертв. Або ці опитування “не на часі” та треба дати можливість Силам Оборони України самостійно визначати стратегію. Але, це опитування також може бути через те що росія останнім часом дуже посилила обстріли України. Цивільне населення країни вважає що росію потрібно карати за це, через те, що гинуть багато цивільних і це росія прийшла з війною в Україну, а не навпаки й Україна зобов’язана для свого виживання використовувати будь-які доступні методи проти агресора. Особливо якщо Захід не дає альтернатив окрім як здатись і загинути через те що Європі потрібні дешеві енергоресурси.

Навіщо Україна вражає НПЗ росії?

Україна завдає ударів по нафтопереробним заводам (НПЗ) росії з кількох причин:

  1. Зменшення постачання палива для російської армії: НПЗ є ключовими для виробництва бензину, дизельного палива та інших видів палива, які використовуються російською армією для ведення бойових дій. Вражаючи НПЗ, Україна може значно ускладнити та здорожчати постачання палива для російських військ, що може негативно вплинути на їх боєздатність.
  2. Економічна шкода: НПЗ є важливою частиною російської економіки, і їх пошкодження або знищення може призвести до значних економічних втрат для росії. Це може додатково тиснути на російський уряд і змусити його шукати шляхи до завершення війни.
  3. Політичний тиск: Удари по НПЗ також можуть мати політичний вплив, адже вони демонструють, що Україна здатна завдавати ударів по стратегічних об’єктах росії, навіть якщо вони знаходяться далеко від лінії фронту. Це може підняти бойовий дух українців і змусити росію переглянути свою стратегію щодо війни.
  4. Відплата: росія завдає ударів по цивільній інфраструктурі України, включаючи житлові будинки, лікарні та школи. Удари по НПЗ можуть розглядатися як акт відплати за ці злочини. Для країни яка обороняється від агресора, всі способи є прийнятними.

Важливо зазначити, що внаслідок цих ударів можуть виникнути перебої з постачанням палива, що може призвести до зростання цін і погіршення економічної ситуації в росії.

Позиція влади

Офіційні особи України поки що не коментували опитування в “Дії”. Проте, співробітник Офісу Президента України, на умовах анонімності, зазначив, що Україна має право на захист від російської агресії, і всі методи боротьби з ворогом є виправданими.

Нагадаємо, що нещодавно з’явилась інформація про те США закликають Україну призупинити удари по енергетиці росії побоюючись зростання цін на нафту та ігноруючи обстріли української інфраструктури. Українці це сприйняли як те, що США і Захід не зважає на тисячі вбитих росіянами українців і хоче лише низьких цін.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше