В Залужного показали роботу екіпажу HIMARS зсередини (відео)

Українські військові активно застосовують реактивну систему залпового вогню HIMARS. З’явилося відео, де зсередини показали роботу екіпажу. Його опублікували на офіційних сторінках Головнокомандувача ЗСУ.

“Реактивний артилерійський комплекс HIMARS ефективно знищує техніку та живу силу супротивника по всій лінії фронту”, – йдеться у повідомленні.


Кореспонденти відзняли цікавий матеріал про життя та роботу екіпажу легендарної РСЗВ. Такі підрозділи перебувають у постійному русі та очікуванні. Щойно з’являється важлива ворожа ціль – відбувається завантаження та виїзд на вогневу позицію.

“Ми працюємо цілодобово, не залишаємо окупантам жодного шансу. Звичайно, хочеться діставати ще глибші цілі в тилу ворога, щоб назавжди вигнати їх з рідної землі”, – зазначають військові одного з екіпажів.

Джерело mil.co

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше