В ЗСУ показали, як українські дрони з ШІ самостійно ведуть полювання на ворога (відео)

У Збройних силах України показали, як проти російських окупантів застосовують український дрон Saker Scout зі штучним інтелектом. Він був взятий нашим військом на озброєння минулого року.

На кадрах можна побачити процес захоплення та розпізнавання ворожих цілей. Після цього БПЛА самі завдають ударів по визначених обʼєктах без участі оператора в цьому процесі.

Раніше розробники безпілотника підтвердили Forbes, що Saker Scout вже кілька разів завдавали автономних ударів по російських військах.

Saker Scout оснащений системою, яка розпізнає та атакує 64 типи цілей у районах, де через системи РЕБ не можуть працювати інші безпілотники.

Комплекс складається з декількох БПЛА, один з яких працює розвідником та може самостійно розпізнавати ворожу техніку, навіть замасковану, визначати її координати та передавати цю інформацію на командний пункт. Його головна задача – навести на цілі FPV-дрони-камікадзе, що також входять у склад комплексу.

Дальність дії дрона – до 10 км. Стійкість до ворожих засобів РЕБ забезпечується інерціальною системою навігації – навіть у випадку втрати супутникової навігації дрон буде знати, де він знаходиться.

Джерело obozrevatel

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше