Viber відкриває новий офіс у Києві та готується до запуску власного цифрового гаманця

Компанія Rakuten Group, власник месенджера Viber, 15 січня оголосила про відкриття офісу в Києві. Планується запуск в Україні цифрового гаманця Rakuten Viber
Про це повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що компанії Rakuten Viber, Rakuten Advertising і Rakuten Rewards наразі займаються розробкою програмного забезпечення та цифровим маркетингом, аби “надавати цінні технологічні продукти та послуги користувачам у всьому світі, ще більше зміцнюючи репутацію України як центру ІТ-інновацій”.

Rakuten планує додатковий найм у технологічному секторі та призначення регіонального менеджера. Очікується запуск в Україні цифрового гаманця Rakuten Viber після його успішного впровадження в кількох європейських країнах.

“Ця послуга надасть користувачам Viber в Україні, де його застосунок встановлено на 98% мобільних телефонів, покращену фінансову доступність, включаючи можливість надсилати гроші в країну та з країни за допомогою безпечних транзакцій обміну миттєвими повідомленнями”, – повідомили у пресслужбі.

На початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року CEO Rakuten Viber Хіросі Мікітані пожертвував Україні 8,7 млн доларів.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше