Від відходів до енергії: Air Burners пропонує революційний спосіб зарядки електромобілів, використовуючи деревні відходи

Компанія Air Burners представила нову технологію заряджання електротранспорту, використовуючи енергію, отриману від спалювання деревних відходів. Це рішення не тільки забезпечує стійке джерело енергії для електротранспорту, але і робить позитивний внесок в управління відходами.

Air Burners розробив установки, здатні перетворювати деревні відходи на джерело енергії для зарядки електротранспорту. Ця інноваційна технологія становить значний прогрес у виробництві екологічно чистої енергії.

Установки BurnBoss, CharBoss, TrackBoss, кожна з яких має технологію контролю забруднення, що значно зменшує викид диму до 10% непрозорості. Це різкий контраст зі 100% непрозорістю, яка асоціюється з відкритим спалюванням. Ці установки з повітряною завісою ефективно спалюють деревні відходи без використання вуглеводневого палива, залишаючи після себе багату поживними речовинами добавку до ґрунту.

PGFireBox, портативний та автономний пристрій з модулем акумуляторної батареї (BSM). Пристрій не тільки генерує, а й зберігає енергію протягом дня, згодом служить станцією підзарядки для електромобілів.

Установки виробляють 480 кВт-год з потенціалом масштабування до 700 кВт-год. Система спалює від 6 до 8 тонн відходів на годину, що означає значний потенціал виробництва енергії.

Ефективно перетворюючи деревні відходи на електричну енергію, ці установки пропонують стійке та екологічно чисте рішення для задоволення зростаючих потреб електромобілів в енергії, а також сприяють зменшенню відходів та покращенню ґрунтів.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше