WhatsApp готує революційну функцію, яка дозволить писати в Telegram та інші месенджери

WhatsApp готується до багатоплатформного майбутнього: скоро через нього можна буде писати користувачам Telegram, Discord та інших месенджерів. В останній бета-версії WhatsApp для iOS з’явився новий розділ “Сторонні чати”, в який можна додавати чати з інших месенджерів.

Функцію вже тестують, але коли вона стане доступна всім, поки невідомо.

У цей розділ будуть приходити повідомлення з інших месенджерів навіть від тих акаунтів, які не зареєстровані в WhatsApp. У бета-версію вже додана сумісність з Telegram і Discord, а з часом з’явиться підтримка взагалі всіх месенджерів: Viber, iMessage, Signal та інших.

Таке нововведення обумовлено новим законом про крупні монополії. В його рамках Apple повинна відкрити установку додатків не з App Store, а також доступ до NFC, а програми, включаючи WhatsApp – сумісність різних месенджерів.

Точна дата запуску цієї функції поки невідома. Очікується, що її реалізують в найближчому оновленні, оскільки закон ЄС набирає чинності в березні. Можливо, щось подібне з’явиться і в Telegram, а також інших сервісах обміну повідомленнями.

Новий закон фактично запобіжить практиці примушування користувачів до встановлення 3-4 месенджерів для підтримки зв’язку з друзями та знайомими. Замість монополії на служби обміну повідомленнями, месенджери будуть змушені заманювати користувачів зручністю інтерфейсу, захищеністю і корисними функціями.

Джерело unian

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше