WhatsApp впроваджує нову функцію для перевірки віку користувачів

Експерти з профільного порталу WaBetaInfo помітили, що месенджер WhatsApp почав вимагати підтвердження віку користувачів. Якщо вказати неправильну дату, користуватися месенджером буде неможливо.

Згідно з новими політиками конфіденційності, користуватися WhatsApp можуть особи, які досягли 13 років. Однак у деяких країнах цей ліміт відрізняється. Наприклад, у деяких штатах США користувачам має бути щонайменше 15 років для доступу до соціальних мереж та месенджерів. У Євросоюзі офіційно месенджери дозволені особам віком від 16 років.

Нещодавно в країнах ЄС набули чинності «Закон про цифрові ринки» (DMA) та «Закон про цифрові послуги» (DSA), згідно з яким усі інтернет-сервіси повинні вимагати віку користувачів, щоб зовсім маленькі діти не могли зайти в них. Щоб відповідати цій вимогі, WhatsApp вводить перевірку віку.

Так, якщо 14-річний користувач із США введе свої справжні дату та рік народження, програма не дозволить продовжити реєстрацію. Якщо це зробить 15-річний користувач, програма продовжить працювати у штатному режимі. Поки що неясно, чи буде цей ліміт відрізнятися залежно від країн. Швидше за все, ця перевірка віку буде активна лише у Сполучених Штатах та країнах Євросоюзу.

Ця перевірка – чиста формальність. Так, малолітньому користувачеві ніхто не заважає ввести некоректний рік народження та продовжити спілкування у WhatsApp. Сам месенджер не вимагає жодних документів, які б підтверджували справжній вік людини.

Розробники WhatsApp попереджають, що інші користувачі WhatsApp не бачитимуть дату народження, якщо людина вказала її. Зробити дату народження публічної (як це реалізовано в Telegram) не вдасться. Встановити дату народження вийде лише один раз. Відредагувати її потім буде неможливо.

Дати виходу та географія поширення нововведення поки що офіційно не оголошені. Експерти з WaBetaInfo припускають, що перевірка віку у WhatsApp розпочнеться протягом цього року.

Джерело itechua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше