WhatsApp випустить нову функцію для обміну файлами без мережі

Дослідники функціоналу в месенджері WhatsApp знайшли згадку нової функції для Android-версії сервісу. У бета-версії 2.24.2.20 з’явилася можливість обміну даними з контактами, що знаходяться поблизу.

Ця функція аналогічна AirDrop в пристроях Apple і Quick Share – спільній розробці Google і Samsung. Для обміну даними не доведеться підключатися до інтернету, причому йдеться саме про подібну можливість у месенджері, що спрощує такий обмін файлами, навіть якщо його з якихось причин не підтримує смартфон.

Як сказано в описі функції, для активування “моста” між пристроями і створення запиту на обмін файлами досить струснути смартфони. Максимальний обсяг файлу, який можна передати в рамках однієї сесії, – 2 ГБ.

Поки невідомо коли саме ця функція буде реалізована у WhatsApp.

Джерело gsminfo

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше