X дозволяє проводити прямі відеотрансляції в Space

X (Twitter) в аудіо-чатах під назвою Spaces тепер можна транслювати відео в прямому ефірі, але тільки для тих, хто організовує сесію. Як повідомляє The Verge, дизайнер Dogecoin опублікував офіційний опис цієї функції на платформі, раніше відомій як Twitter. Тепер при створенні Space організатори зможуть вибирати, чи вмикати відео. Потім вони можуть транслювати з передньої або задньої камери, у вертикальній або горизонтальній орієнтації.

Нова можливість вже доступна для iOS-пристроїв. Попри ці інновації, деякі користувачі зауважили технічні проблеми, такі як затримка під час увімкнення відео та проблеми з орієнтацією екрана. Однак відомо, що команда Twitter працює над виправленням цих недоліків.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше