X TV: новий відео-стримінговий застосунок для смарт-телевізорів скоро вийде на ринок

Компанія X, раніше відома як Twitter, готується до запуску свого нового застосунку для відео-стримінгу на смарт-телевізорах. Голова компанії Лінда Яккаріно представила дизайн майбутнього застосунку X TV, який зовнішньо нагадує YouTube, з вкладками зліва та горизонтальними рядами відео.

Застосунок відрізнятиметься високоякісним контентом та забезпечуватиме захопливий відео досвід на великих екранах. Він дозволить користувачам переключатися між пристроями, продовжуючи перегляд розпочатого відео на телефоні на телевізорі. Штучний інтелект допомагатиме підбирати теми відео, організовувати контент і вдосконалювати пошук відео.

Попри те, що застосунок все ще знаходиться у розробці, вже доступні демонстрації його інтерфейсу і можливостей. Очікується, що X TV стане доступний на більшості операційних систем смарт-телевізорів, пропонуючи покращені можливості для перегляду та управління відео контентом.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше