Xiaomi презентувала нову компактну автомийку Mijia за 40 доларів

“Сяомі” збагатила сімейство побутових помічників Mijia бездротовою автомийкою нового покоління. Новинка в чорному колірному виконанні, що отримала ім’я Wireless Car Wash 2, вирізняється поліпшеним дизайном, підвищеною функціональністю і легкістю (1,1 кг), на відміну від попередньої версії білого кольору.

Іншими особливостями презентованого напередодні пристрою є:

  • система тиску води, здатна досягати 1,5 Мпа;
  • продуктивність до 160 літр/год.;
  • новий мундштук з двома режимами тиску і системою розпилення піни;
  • контейнер для мила об’ємом 250 мл;
  • батарея на 2000 мА/год., що забезпечує 15 хвилин роботи без підзарядки.

Наповнення мийки необхідною для роботи енергією здійснюється через USB Type-C. Завдяки акумулятору, новинка не потребує підключення до електромережі або водопроводу (для забезпечення належного тиску достатньо приєднати шланг до відра з водою).

Вартість Wireless Car Wash 2 при покупці на території Китаю становить ¥279, що еквівалентно €36. Інформації про доступність автомийки на світовому ринку поки немає.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше