Xiaomi випустила новий 100-доларовий монітор із частотою оновлення 100 Гц

Компанія Xiaomi представила новий монітор Xiaomi Monitor A24i. Це настільний монітор, призначений для світового ринку, який виділяється не лише своїм дизайном із товщиною всього 7,5 мм, а й відмінним співвідношенням якості та ціни.

Xiaomi Monitor A24i дебютує з 23,8-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю FHD+ (1920×1080 пікселів). Крім того, він має калібрування ∆Е<2 і частоту оновлення 100 Гц, що забезпечує виняткову продуктивність.

Його корпус ультратонкий, крім мінімальної товщини лицьові панелі практично відсутні, досягаючи 90% фронтального використання. Завдяки цьому це ідеальний монітор для роботи.

Xiaomi Monitor A24i має регульовану підставку по висоті та нахилу, порти DisplayPort 1.4 і HDMI, просту систему настінного кріплення та загальну вагу 2,98 кг.

Наразі Xiaomi представила новий Xiaomi Monitor A24i лише на своєму офіційному сайті для світового ринку. За попередніми даними, його ціна буде близько 99 євро.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше