YouTube “атакував” блокувальників реклами з новою силою

YouTube спеціально сповільнює платформу, і прискорити її можна, лише вимкнувши блокувальник реклами або оформивши преміальну передплату.

Реклама — величезне джерело доходу для YouTube і компанія роками бореться із блокувальниками, які перешкоджають її перегляду.

Торік у травні платформа при виявленні увімкненого блокувальника реклами почала обмежувати перегляд відео на платформі у браузері й видавала відповідний Pop-Up із попередженням, що “Блокувальники реклами на YouTube заборонені”.

Щоб продовжити перегляд контенту, потрібно було вибрати один з двох варіантів — дозволити рекламу або придбати передплату YouTube Premium.

У червні платформа обмежила кількість переглядів до трьох роликів для користувачів, які використовують блокувальник реклами, а у листопаді почала доволі агресивно уповільнювати весь сайт — і нині, згідно з повідомленням на Reddit, посилив “оновлення” на більшу кількість користувачів (усі вони скаржаться на те що сайт уповільнено працює і не реагує на запити).

Ситуація змінюється, якщо блокувальник вимкнути — те ж саме станеться, якщо перейти на Premium (індивідуальна передплата YouTube Premium в Україні коштує 99 грн на місяць (студентська майже вдвічі дешевше), тоді як сімейний план YouTube Premium на 6 осіб — 149 грн на місяць).

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше