Запрацював наймасштабніший у світі проект з виробництва та зберігання сонячної енергії

Проект Edwards & Sanborn з виробництва та зберігання сонячної енергії в Каліфорнії повністю запущений в експлуатацію: потужність сонячної фотоелектричної системи 875 МВт постійного струму та акумуляторної системи зберігання енергії (BESS) 3287 МВт-год є найбільшим у світі.

Система Edwards & Sanborn займає площу 1,8 кв. км, розташований в окрузі Керн. До її складу входять 1,9 млн. фотоелектричних модулів від компаній First Solar та система зберігання енергії BESS від LG Chem, Samsung та BYD загальною потужністю 3287 МВт. Новий акумулятор Edwards & Sanborn обійшов установку BESS потужністю 750 МВт/3000 МВт-год у Мосс-Лендінг (Каліфорнія).

Компанія-підрядник Mortenson розпочала роботу над проектом близько трьох років тому, а перша черга, що охоплює близько половини загальної потужності, була введена в експлуатацію наприкінці 2021 року.

Потужність системи збирання сонячної енергії становить 1300 МВт. Вона обслуговує об’єкти міста Сан-Хосе, комунальні підприємства Southern California Edison та Pacific Gas & Electric, агрегатор Clean Power Alliance та мережу кафе Starbucks.

Більшість каліфорнійських проектів BESS розраховані на 4 години, що відповідає критеріям достатності ресурсів оператора мережі CAISO. Ця система, за потреби, зможе пропрацювати довше, але скільки саме за часом не уточнюється.

Частина проекту розташована на базі ВПС Едвардс, і, за словами представника Mortenson, система сонячної електростанції була побудована за сприяння Міністерства оборони США.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше