Завдяки донатам у Fortnite для України зібрали $100 млн допомоги

20 березня Epic Games та Xbox оголосили, що весь дохід із внутрішньоігрових покупок, зроблених у Fortnite у період до 3 квітня, піде на підтримку потерпілим від війни українцям. Гроші перерахують до фондів допомоги Україні: Direct Relief, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП).

У підсумку станом на 29 березня Epic Games та Xbox вже вдалося зібрати понад 100 мільйонів доларів. І до закінчення акції ще кілька днів. У своєму блозі Epic пояснила, що не чекатиме на закінчення акції і почне висилати гроші частинами.

Сума, яку зібрали завдяки Fortnite, більша, ніж пожертвували деякі невеликі країни. Meta Platforms (раніше Facebook) пожертвували 15 мільйонів доларів; Amazon — 10 мільйонів доларів; Samsung — близько 6 мільйонів доларів.

Джерело ITC

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше