ЗСУ на Херсонщині “демілітаризували” ворожий полігон (відео)

Український ракетний удар по полігону окупантів знищив десятки російських військових на лівобережній Херсонщині.

Відео удару було оприлюднене в мережі.

В середу, 21 лютого, по полігону поблизу Подо-Калинівки Херсонської області було нанесено серію ракетних ударів українським комплексом HIMARS внаслідок якого було уражено особовий склад окупантів.

Як зазначають автори відео, на полігоні проходили підготовку російські військові зі складу 328 десантно-штурмового полку, 810 окремої бригади морської піхоти та 81 самохідного артилерійського полку ЗС рф.

Місце розташування російських окупантів було виявлено операторами розвідувального безпілотника Shark за 27 кілометрів від узбережжя Дніпра. Надалі цей розрахунок коригував вогонь та виконував об’єктивний контроль.

Для ударів були використані ракети GMLRS M30A1 зі шрапнельною бойовою частиною, що начинена 180 тисячами кульок із карбіду вольфраму. При досягненні цілі ракета вибухає у повітрі створюючи зону щільного розльоту уражаючих елементів під собою.

Загалом на відео зафільмовано три удари по групах окупантів. Перший поцілив скупчення із, приблизно, 11 осіб, що, ймовірно, одразу загинули від отриманих травм.

Перший удар по скупченню піхоти на полігоні окупантів в Подо-Калинівці, Херсонщина, 21 лютого 2024 року.

На зображенні в момент вибуху можна побачити наскільки щільною хмарою уламків накрило площу.

Схожим чином, одразу за першою групою було уражено наступну ціль – таке ж скупчення особового складу. На ньому можна нарахувати близько 20 осіб.

Перший удар по скупченню піхоти на полігоні окупантів в Подо-Калинівці, Херсонщина, 21 лютого 2024 року.

Третій удар, схоже, був нанесений значно пізніше по групі військових, що вивчала місцевість в зоні першого удару.

Авторами відео повідомляється, що в результаті операції було знищено близько 60 бійців та офіцерів супротивника.

Джерело Мілітарний

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше