ЗСУ першими у світі стануть оператором ДШМ Caracal

Найближчими місяцями німецький концерн Rheinmetall надасть ЗСУ десантно-штурмові машини Caracal у кількості п’яти одиниць. Серійно в Німеччині вони доки не виробляються. Таким чином, ЗСУ стануть першим у світі оператором ДШМ Caracal.

Автомобіль був представлений на лондонській виставці DSEI в поточному році. Німецький концерн розробив його спільно з Armed Car Systems і Mercedes-Benz. Засноване партнерами СП вже встигло укласти контракти з Нідерландами і Німеччиною на постачання 3 058 одиниць Caracal.


ДШМ характеризується високою мобільністю. Вона має легку конструкцію. При необхідності на машину можна встановити допоміжний захист від наземних і балістичних мін. Автомобіль отримав кріплення для встановлення ПТУР і піхотного озброєння. Його можна використовувати для вирішення широкого спектру завдань.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше