3-тя штурмова бригада поділилася вражаючими кадрами нічного бою з Bradley

3-тя окрема штурмова бригада показала кадри нічного бою на Авдіївському напрямку за участю бойових машин піхоти M2 Bradley.

Відповідне відео бригада оприлюднила на своєму YouTube-каналі.

На перших кадрах видно, як бійці вантажаться у бронетранспортер М113, а потім у бойову машину піхоти M2 Bradley й вирушають на локацію в Авдіївці, звідки необхідно вибити сили противника.

Після висадки бійці розосередившись по секторах й почали вести вогонь по противнику.

Завантаження піхоти у M2 Bradley. Кадр з відео 3-ї штурмової бригади.

Згодом задача оновилася, й групі поставили завдання знищити укриття окупантів для створення буферної зони між ворожою піхотою та нашими позиціями.

Бійці успішно виконали поставлене завдання й ліквідували точку накопичення противника, де ворог концентрував сили для здійснення штурмових дій. В результаті вогневого нальоту також було знищено близько 10 окупантів.

Після цього групи бійців передислоковуються в приватний сектор Орлівки для посилення позицій суміжних підрозділів, щоб відбити ворожий штурм.

Бої велись у напівзруйнованих будинках селища, окупанти намагались зайти з флангу, однак оперативно відреагувавши на загрозу, спробу ворога бійці зупинили вогнем.

M2 Bradley веде вогонь по противнику. Кадр з відео 3-ї штурмової бригади.

В результаті втрати противника склали близько 30 військовослужбовців, понад – 10 знищено під час стрілецького бою.

«Я хлопцями задоволений, багато з них були без бойового досвіду, навіть був один 18-річний боєць, що дуже круто показав себе», – підбив підсумки нічного рейду сержант взводу.

Український військовий в селі Орлівка. Кадр з відео 3-ї штурмової бригади.
Джерело Мілітарний

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше