AIM Defense розробила лазер Fractl:2, що знищує дрони і пропалює сталь на відстані до 2000 м

Компанія AIM Defense представила лазер Fractl:2, який здатний пропалювати сталь і знищувати дрони, що рухаються зі швидкістю 100 км/год, на відстані кількох кілометрів. Ним можна керувати віддалено.

При повному зарядженні портативний лазер Fractl:2 має достатньо енергії, щоб збити 50 дронів, або може працювати безперервно при підключенні до мережі.

Співзасновник AIM Defense Джесіка Гленн заявила, що протидія дронам та іншим автономним системам озброєння тепер є “одним із найбільш критично необхідних напрямків для військових у всьому світі”.

«Протягом останніх років AIM Defense працювала з екосистемою оборонних інновацій над створенням економічної, високоточної системи спрямованої енергії, що легко розгортається. Fractl:2 – це кульмінація цих зусиль», – сказала пані Гленн.

Компанія заявляє, що Fractl:2 має менший ризик засліплення персоналу та цивільних осіб, ніж порівняні лазерні системи високої потужності, і цей ризик має обмежене поширення. Небезпечні відстані для персоналу для Fractl:2 були скорочені у 100 разів у порівнянні з типовими військовими системами спрямованої енергії із довжиною хвилі в один мікрон.

Співзасновник AIM Defense д-р Джей Деніел заявив, що компанія успішно продемонструвала систему, “понад 200 поразок дронів як у приміщенні, так і на відкритому повітрі за останні два роки”.

Завдяки поліпшенням безпеки, що вносяться в систему Fractl після кожного випробування, одномікронний варіант Fractl:1 «на кілька порядків безпечніший, ніж інші системи спрямованої енергії», а Fractl:2 є «найбезпечнішою та найрозгортальнішою лазерною системою високої потужності у світі».

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше