Airbus Helicopters представив Racer: вертоліт нового покоління, що розвиває швидкість понад 400 км/год (відео)

Вертоліт Airbus Helicopters&Racer, розроблений в рамках проекту European Research Clean Sky 2, здійснив свій перший політ. Він пролетів близько 30 хвилин, що дозволило групі льотних випробувань перевірити загальну поведінку гелікоптера.

«Racer є чудовим прикладом рівня інновацій, якого можна досягти, коли європейські партнери єднаються. Цей перший політ – момент гордості для Airbus Helicopters і для наших 40 партнерів у 13 країнах», – сказав Бруно Евен, генеральний директор Airbus Helicopters. Оптимізований для крейсерської швидкості понад 400 км/год, вертоліт Racer прагне досягти найкращого компромісу між швидкістю, економічною ефективністю та продуктивністю.

Racer також націлений на зниження витрати палива приблизно на 20% порівняно з вертольотами поточного покоління того ж класу завдяки аеродинамічній оптимізації та інноваційній силовій установці з економічним режимом.

Гібридно-електрична система еко-режиму, розроблена спільно з Safran Helicopter Engines, дозволяє призупиняти роботу одного з двох двигунів Aneto-1X під час крейсерського польоту, сприяючи скороченню викидів CO2. Racer також прагне продемонструвати, як його конкретна архітектура може сприяти зниженню акустичного впливу при експлуатації.

У той час як метою X3 була перевірка складової архітектури, що поєднує нерухомі крила для енергоефективної підйомної сили , бічні несучі гвинти для енергоефективної тяги і гвинт, що забезпечує енергоефективний політ вертикального зльоту та посадки, Racer прагне запропонувати розширені можливості для певних завдань, для яких висока швидкість може бути реальною перевагою.

Джерело autoporady

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше