Amazfit представив “розумну” каблучку, яка повністю замінює фітнес-браслет

Amazfit — бренд розумних пристроїв, що орієнтований на здоров’я і фітнес — анонсував свою першу розумну каблучку Helio Ring.

Аксесуар показали у рамках виставки CES 2024.

Обручка Amazfit Helio Ring розроблена для спортсменів та орієнтована на допомогу у відновленні після тренувань. Виробник запевняє, що обручка може “відслідковувати комплексні дані, пов’язані з психічним та фізичним станом користувача, з точністю, можливою лише за допомогою пристрою, одягненого на палець”.

Дані про активність та стан організму, зібрані Amazfit Helio Ring, транслюються за допомогою програми Zepp і допомагають спортсменам визначити, чи слід їм зосередитися на активності, чи варто приділити більше часу відновленню.

Amazfit Helio Ring можна носити як окремий пристрій, так і як додатковий аксесуар разом з розумним годинником Amazfit. В останньому випадку дані з пристроїв будуть об’єднані для більш глибокого аналізу програми. Заявлено сумісність зі Strava, Adidas Running, Komoot, Relive, Google Fit та Apple Health.

Розумна каблучка також буде оснащена звичайним набором функцій для здоров’я та фітнесу, включаючи відстеження сну та дихання, моніторинг серцевого ритму та рівня стресу. Аксесуар також підтримуватиме кілька спортивних режимів.

Виготовляється Amazfit Helio із приємного для шкіри титанового сплаву. Корпус має водонепроникність 10 ATM. У продажу будуть доступні варіанти у двох розмірах — 10 та 12 вагою 3,8 та 4 грами відповідно.

Джерело t4

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше