Несподіваний поворот, від Швеції Україна отримає відразу 2 літаки дальнього радіолокаційного виявлення

Учора, 29 травня, ми писали, що Швеція передає Україні новий пакет допомоги на $1.3 млрд, до якого увійшов літак Saab 340 AEW&C (ACS 890). Як виявилося, літаків буде два.

Інформацію уточнив прес-секретар прем’єр-міністра Швеції Том Самуельсон (Tom Samuelsson) у Twitter. Він також показав фотографії з офіційної церемонії вручення літаків українському послу у Швеції.

Коли почнуться поставки Saab 340 AEW&C (ACS 890) – інформації наразі немає.

Saab 340 AEW&C (ACS 890) – це багатофункціональний літак раннього попередження та управління, розроблений шведською компанією Saab. Він оснащений радаром Erieye з активною фазованою антенною решіткою (AESA), що забезпечує високу точність виявлення повітряних і наземних цілей на відстані до 500 кілометрів. Літак призначений для виконання завдань у галузі повітряного спостереження, командування та управління, а також зв’язку та розвідки. Він може координувати дії різних військових підрозділів у реальному часі.

 

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше